SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Pufa / podnóżek Ligne Roset Amédée Zobacz większe

Pufa / podnóżek Ligne Roset Amédée

KOD: 250sdlignerosetamédée

ID: 136394

Rok produkcji2017
Rodzaj meblaPufa
Rodzaj meblaPodnóżek
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ligne Roset Amédée

Tkaninowy podnóżek

Rodzaj: Pufa / podnóżek
Projektant: Marie Christine Dorner
Rok produkcji: 2017

Dane techniczne

Szer. 58 Gł. 50 Wys. 37

Opis

Elegancka, miejska, a przez to kompaktowa, ta rodzina siedzeń zyskuje niezaprzeczalny status luksusowego obiektu, gdy jest obita nową licową, czystą skórą anilinową Orga o lekko gładkim, błyszczącym wykończeniu. Amédée to połączenie sofy i fotela, zaprojektowane wokół podparcia lędźwiowego, które jest pikowane i zszywane, podobnie jak kubełkowe fotele najlepszych włoskich samochodów. Fotel może się obracać, jest też podnóżek na czas odpoczynku.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Amédée, Sofy i fotele, Pufy, Podnóżki, pufy, podnóżek, Pufy w stylu współczesnym, Pufy z tkaniny, Pufy tapicerowane, Pufy kwadratowe, Podnóżki w stylu współczesnym, Podnóżki w stylu współczesnym,

Napisz opinię

Pufa / podnóżek Ligne Roset Amédée

Pufa / podnóżek Ligne Roset Amédée

Elegancka, miejska, a przez to kompaktowa, ta rodzina siedzeń zyskuje niezaprzeczalny status luksusowego obiektu, gdy jest obita nową licową, czystą skórą anilinową Orga o lekko gładkim, błyszczącym wykończeniu. Amédée to połączenie sofy i fotela, zaprojektowane wokół podparcia lędźwiowego, które jest pikowane i zszywane, podobnie jak kubełkowe fotele najlepszych włoskich samochodów. Fotel mo...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek