KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Ligne Roset Amédée Zobacz większe

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Ligne Roset Amédée

KOD: 250sd10261720

ID: 208607

Rok produkcji2020
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ligne Roset Amédée

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami

Dane techniczne

WYSOKOŚĆ 81 cm GŁĘBOKOŚĆ 61 cm SZEROKOŚĆ 59 cm SIEDZISKO 44 cm

Opis

Amèdèe to krzesło biurowe z regulacją wysokości z 5-ramiennej skóry z podłokietnikami.

Szykowna, miejska, a przez to kompaktowa, ta rodzina siedzeń zyskuje niezaprzeczalny status luksusowego obiektu, gdy jest obita nową, pełną licową, czystą skórą anilinową Orga z lekko gładkim, błyszczącym wykończeniem. Amédée to połączenie sofy i fotela, zaprojektowane wokół podparcia lędźwiowego, które jest pikowane i zszywane, podobnie jak kubełkowe fotele najlepszych włoskich samochodów. Fotel może się obracać, jest też podnóżek na czas relaksu.

Tagi

Ligne Roset, Marie Christine Dorner, Amédée, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Skórzane krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Wysokość -regulowane krzesła biurowe, krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Ligne Roset Amédée

Skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podstawą 5-Spoke z podłokietnikami Ligne Roset Amédée

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek