SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Sattler Avveni Table Zobacz większe

Lampa stołowa Sattler Avveni Table

KOD: 250sdsattleravvenitable

ID: 115094

Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantUlrich Sattler
ProjektantCode2Design
ProducentSattler
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Avveni

Regulowana lampa stołowa LED

Projektant: Code2Design, Ulrich Sattler
Rodzaj: Lampa stołowa

Opis

Lampa stołowa, zasilacz podłączany na przewód lampy, w zestawie wtyczka odpowiednia dla danego kraju. Konstrukcja aluminiowa z jedną głowicą świetlną i metalowym stojakiem. Głowicę lampy można zdjąć i można ją w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów.

AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz powierzchnie mieszkalne w instalacjach domowych .
( ccc333)Głowice oświetleniowe można łatwo wyjąć i wymienić, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI występują w dwóch różnych stylach: powodzi i światła punktowego. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Code2Design

Code2Design - zdjęcie projektantacode2design to interdyscyplinarny zespół profesjonalnych projektantów i ekspertów z różnych dziedzin, specjalizujący się w innowacjach produktowych i wzornictwie przemysłowym. Podstawowy zespół studia składa się z 4 starszych i młodszych projektantów – zespoły projektowe wspierane są również przez zewnętrznych konsultantów i freelancerów. Ta sprawdzona struktura organizacyjna i metodologia pracy pozwala nam zarządzać projektami w sposób wydajny i elastyczny, jednocześnie ułatwiając szeroki transfer wiedzy.
Naszymi partnerami są Instytut Fraunhofera IAO (Stuttgart); hm+p (Monachium), Productpartners (Offenburg), Reinicke New Media (Stuttgart) tec-now (Düren) i Trinitydesign (Tokio).

Odznaczenia

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Tagi

Sattlera, kod2projekt, Awweni, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Lampy stołowe LED, Regulowane lampy stołowe, Obrotowe lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Sattler Avveni Table

Lampa stołowa Sattler Avveni Table

Lampa stołowa, zasilacz podłączany na przewód lampy, w zestawie wtyczka odpowiednia dla danego kraju. Konstrukcja aluminiowa z jedną głowicą świetlną i metalowym stojakiem. Głowicę lampy można zdjąć i można ją w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów. AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz obszary mieszkalne w instalacjach domowych. Głowice oświetleniowe można łatwo wyjąć i wymienić, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI są dostępne w dwóch różnych stylach: powodziowym i punktowym. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek