SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa / stołowa Sattler Avveni Concrete Zobacz większe

Lampa podłogowa / stołowa Sattler Avveni Concrete

KOD: 250sdsattleravveniconcrete

ID: 113944

Rodzaj lampyLampa stołowa
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantUlrich Sattler
ProjektantMichael Schmidt
ProducentSattler
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Avveni

Cementowa lampa stołowa / lampa podłogowa

Projektant: Michael Schmidt, Ulrich Sattler
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

315x196 mm

Opis

Podstawa betonowa z jedną głowicą świetlną. Głowicę lampy można zdjąć i można ją w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów. Głowica oświetleniowa jest dostępna w wersji zalewowej lub punktowej (kąt wiązki 9 stopni z adapterami dla 25, 36 i 60 stopni).

AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz powierzchnie mieszkalne w instalacjach domowych.
( ccc333) Głowice lamp można łatwo zdejmować i wymieniać, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI występują w dwóch różnych stylach: powodzi i światła punktowego. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Michael Schmidt

Michael Schmidt - zdjęcie projektantaMichael Schmidt jest projektantem produktów przemysłowych. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie w Stuttgarcie w Niemczech w 1989 r. uzyskał kwalifikacje podyplomowe w zakresie wzornictwa przemysłowego dóbr inwestycyjnych w Państwowej Akademii Sztuki i Projektowania w Stuttgarcie.
Rozpoczął karierę zawodową w firmie Mercedes Benz na wydziale zaawansowanego projektowania i koncepcji oraz w DesignWorX, gdzie w 1994 roku przeprojektował logo AUDI. W 1995 roku założył własne studio projektowe w Stuttgarcie. Michael Schmidt uważa się za autora projektów, który zamienia historie w produkty.

Odznaczenia

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Tagi

Sattlera, Michaela Schmidta; Awweni, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy podłogowe, lampa stołowa, lampa podłogowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Cementowe lampy stołowe, Materiały na bazie betonu i cementu Lampy stołowe, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED, Regulowane lampy stołowe, Lampy stołowe ze ściemniaczem, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Cementowe lampy podłogowe, Materiały na bazie betonu i cementu Lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa / stołowa Sattler Avveni Concrete

Lampa podłogowa / stołowa Sattler Avveni Concrete

Podstawa betonowa z jedną głowicą świetlną. Głowicę lampy można zdjąć i można ją w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów. Głowica oświetleniowa jest dostępna w wersji zalewowej lub punktowej (kąt wiązki 9 stopni z adapterami dla 25, 36 i 60 stopni). AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz obszary mieszkalne w instalacjach domowych. Głowice oświetleniowe można łatwo wyjąć i wymienić, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI są dostępne w dwóch różnych stylach: powodziowym i punktowym. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek