SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Sattler Avveni Floor 3 Zobacz większe

Lampa podłogowa Sattler Avveni Floor 3

KOD: 250sdsattleravvenifloor3

ID: 113759

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantUlrich Sattler
ProjektantCode2Design
ProducentSattler
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Avveni

Regulowana lampa podłogowa LED

Projektant: Code2Design, Ulrich Sattler
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

- technologia led 36v
- cri > 95
- ekstra biały ciepły 2700k (27), biały ciepły 3000k (30), biały neutralny 4000k (40)
- ściemnianie 0-10v

wys. 1822 mm

Opis

Konstrukcja aluminiowa z trzema głowicami świetlnymi. Głowice lamp można zdejmować i można je w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów. Głowica oświetleniowa jest dostępna w wersji zalewowej lub punktowej (kąt wiązki 9 stopni z adapterami dla 25, 36 i 60 stopni).

AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz powierzchnie mieszkalne w instalacjach domowych.
( ccc333) Głowice lamp można łatwo zdejmować i wymieniać, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI występują w dwóch różnych stylach: powodzi i światła punktowego. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Code2Design

Code2Design - zdjęcie projektantacode2design to interdyscyplinarny zespół profesjonalnych projektantów i ekspertów z różnych dziedzin, specjalizujący się w innowacjach produktowych i wzornictwie przemysłowym. Podstawowy zespół studia składa się z 4 starszych i młodszych projektantów – zespoły projektowe wspierane są również przez zewnętrznych konsultantów i freelancerów. Ta sprawdzona struktura organizacyjna i metodologia pracy pozwala nam zarządzać projektami w sposób wydajny i elastyczny, jednocześnie ułatwiając szeroki transfer wiedzy.
Naszymi partnerami są Instytut Fraunhofera IAO (Stuttgart); hm+p (Monachium), Productpartners (Offenburg), Reinicke New Media (Stuttgart) tec-now (Düren) i Trinitydesign (Tokio).

Odznaczenia

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Tagi

Sattlera, kod2projekt, Awweni, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe, http://www.sattler-lighting.com/en/portfolio/avveni-floor-3/

Napisz opinię

Lampa podłogowa Sattler Avveni Floor 3

Lampa podłogowa Sattler Avveni Floor 3

Konstrukcja aluminiowa z trzema głowicami świetlnymi. Głowice lamp można zdejmować i można je w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów. Głowica oświetleniowa jest dostępna w wersji zalewowej lub punktowej (kąt wiązki 9 stopni z adapterami dla 25, 36 i 60 stopni). AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz obszary mieszkalne w instalacjach domowych. Głowice oświetleniowe można łatwo wyjąć i wymienić, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI są dostępne w dwóch różnych stylach: powodziowym i punktowym. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek