SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Sattler Avveni Ceiling 2 Zobacz większe

Lampa sufitowa Sattler Avveni Ceiling 2

KOD: 250sdsattleravveniceiling2

ID: 104616

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCode2Design
ProjektantUlrich Sattler
ProducentSattler
NagrodyIf Design Award
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sattler Avveni

Regulowana lampa sufitowa LED

Projektant: Code2Design, Ulrich Sattler
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

- montaż bezpośrednio na suficie z zasilaczem w podsufitce
- technologia led 36v
- cri > 95
- ekstra ciepły biały 2700k (27), ciepły biały 3000k (30), neutralny biały 4000k (40)
- ściemnianie 0-10v

Opis

Konstrukcja aluminiowa z 2 głowicami świetlnymi. Każdą głowicę można zdjąć i można ją w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów. Głowice oświetleniowe są dostępne w wersji zalewowej lub punktowej (kąt wiązki 9 stopni z adapterami dla 25, 36 i 60 stopni). Zawieszenia kabli są regulowane.

AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz powierzchnie mieszkalne w instalacjach domowych.
( ccc333) Głowice lamp można łatwo zdejmować i wymieniać, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI występują w dwóch różnych stylach: powodzi i światła punktowego. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Code2Design

Code2Design - zdjęcie projektantacode2design to interdyscyplinarny zespół profesjonalnych projektantów i ekspertów z różnych dziedzin, specjalizujący się w innowacjach produktowych i wzornictwie przemysłowym. Podstawowy zespół studia składa się z 4 starszych i młodszych projektantów – zespoły projektowe wspierane są również przez zewnętrznych konsultantów i freelancerów. Ta sprawdzona struktura organizacyjna i metodologia pracy pozwala nam zarządzać projektami w sposób wydajny i elastyczny, jednocześnie ułatwiając szeroki transfer wiedzy.
Naszymi partnerami są Instytut Fraunhofera IAO (Stuttgart); hm+p (Monachium), Productpartners (Offenburg), Reinicke New Media (Stuttgart) tec-now (Düren) i Trinitydesign (Tokio).

Odznaczenia

iF DESIGN AWARD

iF DESIGN AWARD

Tagi

Sattlera, kod2projekt, Awweni, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe ze światłem pośrednim, Lampy sufitowe LED, Regulowane lampy sufitowe, Obrotowe lampy sufitowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Sattler Avveni Ceiling 2

Lampa sufitowa Sattler Avveni Ceiling 2

Konstrukcja aluminiowa z 2 głowicami świetlnymi. Każdą głowicę można zdjąć i można ją w pełni regulować za pomocą magnetycznego systemu zawiasów. Głowice oświetleniowe są dostępne w wersji zalewowej lub punktowej (kąt wiązki 9 stopni z adapterami dla 25, 36 i 60 stopni). Zawieszenia kabli są regulowane. AVVENI jest zaprojektowany jako system modułowy. Można go łatwo dostosować do każdej koncepcji architektonicznej dzięki niezliczonym wariantom pod względem wzornictwa i projektu oświetlenia. Seria AVVENI obejmuje lampy podłogowe, stołowe i sufitowe, a także różne złożone konstrukcje wiszące. Z tego powodu AVVENI jest predestynowany do oświetlania dużych pomieszczeń z wysokimi sufitami w budynkach komercyjnych, a także reprezentacyjnych obszarów funkcjonalnych, takich jak sale posiedzeń i salony w projektach komercyjnych oraz obszary mieszkalne w instalacjach domowych. Głowice oświetleniowe można łatwo wyjąć i wymienić, po prostu wsuwając je i wysuwając, a następnie obracając wokół wszystkich osi za pomocą innowacyjnego systemu połączeń magnetycznych. Ponadto głowice oświetleniowe AVVENI są dostępne w dwóch różnych stylach: powodziowym i punktowym. W przypadku wariantu punktowego kąt rozsyłu światła można wybrać od dziewięciu do sześćdziesięciu stopni za pomocą systemu zatrzasków i różnych dostępnych soczewek adaptera. Ponadto system ten pozwala na zmianę barwy światła oraz mocowanie soczewek przeciwodblaskowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek