STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Modułowy prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba Apollo Zobacz większe

Modułowy prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba Apollo

KOD: 250sdF440/F442/F444

ID: 211596

ProjektantShannon Sadler
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Apollo

Modułowy prostokątny drewniany stół konferencyjny

Opis

Apollo to system biurek operacyjnych wykonanych z paneli z drewna topolowego o grubości 18 mm pokrytych różnymi wykończeniami lub z paneli MDF o grubości 14 mm pokrytych różnymi wykończeniami. Nogi kozła wykonane są z profilu z malowanej blachy stalowej.

Zaprojektowana przez Shane'a Schnecka dla Manerby kolekcja Apollo to radykalny element projektowania systemu. Skalowalne biurka są zabawne i graficzne, a jednocześnie modułowe i niedrogie.
Prawdziwa innowacja, Apollo został zaprojektowany z autentycznym językiem formalnym, opartym na ekonomicznym podejściu do płaskich opakowań.

Manerba Przemysł to rzeczywistość, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Shannon Sadler, Apollo, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z drewna, Stoły konferencyjne modułowe, Stoły konferencyjne Square

Napisz opinię

Modułowy prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba Apollo

Modułowy prostokątny drewniany stół konferencyjny Manerba Apollo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek