BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba Apollo Zobacz większe

Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba Apollo

KOD: 250sdF120

ID: 211594

ProjektantShane Schneck
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Apollo

Biurko drewniane / stół konferencyjny

Dane techniczne

Średnica 120 x 74H cm

Opis

Apollo to okrągłe biurko wykonane z paneli z włókna drzewnego topolowego pokrytych różnymi wykończeniami lub z paneli MDF pokrytych różnymi wykończeniami. Nogi kozła wykonane są z profilu z malowanej blachy stalowej.

Zaprojektowana przez Shane'a Schnecka dla Manerby kolekcja Apollo to radykalny element projektowania systemu. Skalowalne biurka są zabawne i graficzne, a jednocześnie modułowe i niedrogie.
Prawdziwa innowacja, Apollo został zaprojektowany z autentycznym językiem formalnym, opartym na ekonomicznym podejściu do płaskich opakowań.

Manerba Przemysł to rzeczywistość, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Shane Schneck, Apollo, Meble biurowe, Biurka biurowe, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, biurko, stół konferencyjny, Biurka w stylu współczesnym, Biurka z drewna, Biurka okrągłe, Stoły konferencyjne w stylu współczesnym, Stoły konferencyjne z drewna, Okrągłe Stoły konferencyjne

Napisz opinię

Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba Apollo

Biurko drewniane / stół konferencyjny Manerba Apollo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek