BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko operacyjne z ekranem korkowym Manerba Apollo Zobacz większe

Biurko operacyjne z ekranem korkowym Manerba Apollo

KOD: 250sdmanerbaapollo

ID: 211598

ProjektantShane Schneck
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Apollo

Biurko operacyjne z ekranem korkowym

Opis

Apollo to system biurek operacyjnych wykonanych z paneli z drewna topoli o grubości 18 mm pokrytych różnymi wykończeniami lub z paneli MDF o grubości 14 mm pokrytych różnymi wykończeniami. Nogi kozłów wykonane z profilu z blachy stalowej o grubości 20/10 z malowanym profilem C. Wewnętrzna podpora nośna wykonana jest z płyty z włókien drzewnych topolowych całkowicie pokrytej warstwą korka.

Zaprojektowana przez Shane'a Schnecka dla Manerby kolekcja Apollo to radykalny element projektowania systemu. Skalowalne biurka są zabawne i graficzne, a jednocześnie modułowe i niedrogie.
Prawdziwa innowacja, Apollo został zaprojektowany z autentycznym językiem formalnym, opartym na ekonomicznym podejściu do płaskich opakowań.

Manerba Przemysł to rzeczywistość, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Shane Schneck, Apollo, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Drewniane Biurka biurowe, Biurka biurowe z mostkiem, Biurka typu Workstation, Biurka prostokątne, Biurka biurowe z prowadzeniem kabli, Wiele biurek Biurowych, Biurka biurowe z ekrany dźwiękochłonne

Napisz opinię

Biurko operacyjne z ekranem korkowym Manerba Apollo

Biurko operacyjne z ekranem korkowym Manerba Apollo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek