BIURKO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Biurko drewniane prostokątne Manerba Apollo Zobacz większe

Biurko drewniane prostokątne Manerba Apollo

KOD: 250sdF008/F010/F012/F014

ID: 211593

ProjektantShane Schneck
ProducentManerba

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Manerba Apollo

Biurko drewniane prostokątne

Dane techniczne

F008 L140 x S80 x 74H cm,
F010 L160 x S80 x 74H cm,
F012 L180 x S80 x 74H cm,
F014 L200 x S80 x 74H cm.

Opis

Apollo to biurko wykonane z paneli z drewna topolowego pokrytych różnymi wykończeniami lub z paneli MDF pokrytych różnymi wykończeniami. Nogi kozła wykonane są z profilu z malowanej blachy stalowej.

Zaprojektowana przez Shane'a Schnecka dla Manerby kolekcja Apollo to radykalny element projektowania systemu. Skalowalne biurka są zabawne i graficzne, a jednocześnie modułowe i niedrogie.
Prawdziwa innowacja, Apollo został zaprojektowany z autentycznym językiem formalnym, opartym na ekonomicznym podejściu do płaskich opakowań.

Manerba Przemysł to rzeczywistość, która jest w stanie stawić czoła projektom biznesowym i kontraktowym na dużą skalę. Z tą samą inteligencją, która jest nieodłączna w projektach szytych na miarę, Manerba realizuje rozplanowanie biur i dostawy mebli o dużych gabarytach.

Tagi

Manerba, Shane Schneck, Apollo, Meble biurowe, Biurka biurowe, Biurka biurowe, Biurka w stylu współczesnym, Biurka drewniane Biurka biurowe, Biurka stacjonarne, Biurka prostokątne

Napisz opinię

Biurko drewniane prostokątne Manerba Apollo

Biurko drewniane prostokątne Manerba Apollo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek