KRAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Chromowana wylewka wannowa Rubinetterie Stella Aster 0/251 Zobacz większe

Chromowana wylewka wannowa Rubinetterie Stella Aster 0/251

KOD: 250sdAT09009CR00

ID: 232309

ProjektantCarlo Santi
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 114.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella Aster 0/251

Chromowana wylewka wannowa

Opis

Aster może poszczycić się opatentowanym mechanizmem Protector, unikalnym rozwiązaniem technicznym. Zamontowany wewnątrz uchwytów umożliwia odkręcanie kranu bez naprężania uszczelki, co drastycznie zmniejsza zużycie i zapewnia wyjątkowo długą żywotność. Ochraniacz nie wymaga regulacji i jest bezobsługowy. Wszystkie wylewki są wyposażone w aeratory, które, mieszając powietrze z wodą, spraw, aby strumień był miękki i cichy. Aby ułatwić czyszczenie ściany lub blatu wspornika, chromowane nakładki można obrócić i podnieść o kilka milimetrów. Wszystkie gniazda wykonane są ze stali nierdzewnej, aby zapewnić najwyższą możliwą odporność na zużycie i erozję.
Aster 0/251 (Ref.852/853) Wylewka wannowa ścienna, przekrój cylindryczny, złącze 3/4", długość 115mm/ 155 mm.
Aster 0/255 (Ref.8735) Wylewka wannowa do montażu na pokładzie 3/4"

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Carlo Santi, Aster, Wylewki, Łazienkowe, Wylewki, Współczesny Styl Wylewki Wylewki, Design Wylewki Wylewki, Wanny Wylewki, Naścienne Wylewki Wylewki, Chromowane Wylewki Wylewki, Wylewki Baterie z Perlatorem

Napisz opinię

Chromowana wylewka wannowa Rubinetterie Stella Aster 0/251

Chromowana wylewka wannowa Rubinetterie Stella Aster 0/251

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek