KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zestaw wannowy z 3 otworami Rubinetterie Stella Aster Zobacz większe

Zestaw wannowy z 3 otworami Rubinetterie Stella Aster

KOD: 250sdAT02306CR00

ID: 232303

ProjektantCarlo Santi
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 1127.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella Aster

Zestaw wannowy z 3 otworami

Opis

Aster może poszczycić się opatentowanym mechanizmem Protector, unikalnym rozwiązaniem technicznym. Zamontowany wewnątrz uchwytów umożliwia odkręcanie kranu bez naprężania uszczelki, co drastycznie zmniejsza zużycie i zapewnia wyjątkowo długą żywotność. Osłona nie wymaga regulacji i jest bezobsługowa. Wszystkie wylewki są wyposażone w aeratory, które, mieszając powietrze z wodą, spraw, aby strumień był miękki i cichy. Aby ułatwić czyszczenie ściany lub blatu podpory, chromowane zaślepki można obrócić i podnieść o kilka milimetrów. Wszystkie siedzenia są wykonane ze stali nierdzewnej, aby zapewnić najwyższą możliwą odporność na zużycie i erozję.
Aster 3255TR (Ref.4765)
Bateria wannowa z podwójnym sterowaniem do montażu na pokładzie z wylewką.

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Carlo Santi, Aster, Baterie wannowe, Baterie łazienkowe, Baterie wannowe, 3-otworowe Baterie wannowe, Zestaw wannowy

Napisz opinię

Zestaw wannowy z 3 otworami Rubinetterie Stella Aster

Zestaw wannowy z 3 otworami Rubinetterie Stella Aster

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek