KRAN BIDETOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria bidetowa 3-otworowa z obrotową wylewką Rubinetterie Stella Aster Zobacz większe

Bateria bidetowa 3-otworowa z obrotową wylewką Rubinetterie Stella Aster

KOD: 250sdAT00201CR00

ID: 232294

ProjektantCarlo Santi
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 806.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella Aster

Bateria bidetowa 3-otworowa z obrotową wylewką

Opis

Aster może poszczycić się opatentowanym mechanizmem Protector, unikalnym rozwiązaniem technicznym. Zamontowany wewnątrz uchwytów umożliwia odkręcanie kranu bez naprężania uszczelki, co drastycznie zmniejsza zużycie i zapewnia wyjątkowo długą żywotność. Osłona nie wymaga regulacji i jest bezobsługowa. Wszystkie wylewki są wyposażone w aeratory, które, mieszając powietrze z wodą, spraw, aby strumień był miękki i cichy. Aby ułatwić czyszczenie ściany lub blatu wspornika, chromowane nakładki można obrócić i podnieść o kilka milimetrów. Wszystkie gniazda wykonane są ze stali nierdzewnej, aby zapewnić najwyższą możliwą odporność na zużycie i erozję. Aster 3601 jest również dostępny z systemem mieszania TC. Umożliwia to ustawienie temperatury za pomocą lewego sterownika, podczas gdy prawy sterownik otwiera, zamyka, zwiększa lub zmniejsza dopływ wody o żądanej temperaturze. Oznacza to, że temperatura wody jest zawsze taka sama jak przed jej wyłączeniem. Różnica jest ogromna: prosta, błyskawiczna regulacja, znaczna oszczędność ciepłej wody i absolutna wygoda.
Aster 3601
Bateria bidetowa trzyotworowa, wylewka centralna, napowietrzacz kierunkowy i korek

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Carlo Santi, Aster, Baterie bidetowe, Baterie łazienkowe, Bateria bidetowa, 3-otworowa Baterie bidetowe, Baterie bidetowe z obrotową wylewką

Napisz opinię

Bateria bidetowa 3-otworowa z obrotową wylewką Rubinetterie Stella Aster

Bateria bidetowa 3-otworowa z obrotową wylewką Rubinetterie Stella Aster

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek