KRAN BIDETOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria bidetowa 3-otworowa Rubinetterie Stella Aster Zobacz większe

Bateria bidetowa 3-otworowa Rubinetterie Stella Aster

KOD: 250sdAT00200CR00

ID: 232293

ProjektantCarlo Santi
ProducentRubinetterie Stella
CenaCena od 538.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rubinetterie Stella Aster

Bateria bidetowa 3-otworowa

Opis

Aster może poszczycić się opatentowanym mechanizmem Protector, unikalnym rozwiązaniem technicznym. Zamontowany wewnątrz uchwytów umożliwia odkręcanie kranu bez naprężania uszczelki, co drastycznie zmniejsza zużycie i zapewnia wyjątkowo długą żywotność. Ochraniacz nie wymaga regulacji i jest bezobsługowy. Wszystkie wylewki są wyposażone w aeratory, które, mieszając powietrze z wodą, spraw, aby strumień był miękki i cichy. Aby ułatwić czyszczenie ściany lub blatu podpory, chromowane zaślepki można obrócić i podnieść o kilka milimetrów. Wszystkie siedzenia są wykonane ze stali nierdzewnej, aby zapewnić najwyższą możliwą odporność na zużycie i erozję.

Aster 3600 (Ref.556)
Bateria bidetowa trzyotworowa, do bidetów z odpływem krawędziowym z korkiem wyskakującym

Tagi

RUBINETTERIE STELLA, Carlo Santi, Aster, Baterie bidetowe, Baterie łazienkowe, Baterie bidetowe, 3-otworowe Baterie bidetowe

Napisz opinię

Bateria bidetowa 3-otworowa Rubinetterie Stella Aster

Bateria bidetowa 3-otworowa Rubinetterie Stella Aster

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek