KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wnęka na kabinę prysznicową z drzwiami uchylnymi Duka VETRA 3000 Zobacz większe

Wnęka na kabinę prysznicową z drzwiami uchylnymi Duka VETRA 3000

KOD: 250sdVTN1L

ID: 177566

ProducentDuka

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Duka VETRA 3000

Wnęka na kabinę prysznicową z drzwiami uchylnymi

Opis

Rozwiązanie do wnęki z drzwiami uchylnymi i małym elementem stałym. Grubość szkła: szkło bezpieczne 6 mm. Wysokość standardowa: 1950 mm. Rozmiary specjalne dostępne na zamówienie.

Vetra 3000 - program bezramowego i wysoce elastycznego szkła bezpiecznego o unikalnym designie i innowacyjnej technologii, zapewniający wysoką funkcjonalność oraz najlepszą jakość materiału i obróbki. Długowieczne arcydzieło dla Twojego domu.

Tagi

Duka, Aura, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe i wanny, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe w stylu współczesnym, Kabiny prysznicowe przeszklone, Kabiny prysznicowe Crystal, Kabiny prysznicowe Niszowe, Kabiny prysznicowe z drzwiami na zawiasach

Napisz opinię

Wnęka na kabinę prysznicową z drzwiami uchylnymi Duka VETRA 3000

Wnęka na kabinę prysznicową z drzwiami uchylnymi Duka VETRA 3000

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek