KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000 Zobacz większe

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000

KOD: 250sdXE2+XK2

ID: 177553

ProducentDuka

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Duka ACQUA 5000

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi

Opis

Wejście narożne w bardzo dużych rozwiązaniach z nowym profilem prowadzącym: szyba drzwi jest wyposażona od dołu w wysokiej jakości profil aluminiowy, integrujący również uszczelkę z tworzywa sztucznego. Lepsza bariera przed bryzgami wody dzięki dłuższej szybie. Wysokość standardowa: 2000 mm.

Bezramowe drzwi przesuwne, rygorystyczne, nowoczesne kształty oraz idealne połączenie błyszczącego aluminium i jasnego, przezroczystego szkła tworzą acqua 5000 new kabinę prysznicową, która tworzy niepowtarzalny klimat. acqua 5000 new jest szyta na miarę, do precyzyjnego, nienagannego montażu, aby zaspokoić osobiste potrzeby przestrzeni i gustu.

Tagi

Duka, Aura, Kabiny prysznicowe, Prysznice i wanny, kabina prysznicowa, Szklane kabiny prysznicowe, Kryształowe kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe z przesuwanymi drzwiami, Narożne kabiny prysznicowe, Prostokątne kabiny prysznicowe

Napisz opinię

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek