KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Narożna kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Duka PURA 5000 NEW Zobacz większe

Narożna kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Duka PURA 5000 NEW

KOD: 250sddukapura5000new

ID: 177558

ProducentDuka

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Duka PURA 5000 NEW

Narożna kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi

Opis

System „soft close”, kolejna ważna innowacja stworzona przez firmę duka, zapewnia wspomagany ruch drzwi i ciche domykanie na ostatnich centymetrach.
Ergonomiczny uchwyt, wykonany z aluminium i przeznaczony do wygodnego i bezpiecznego chwytu, dostępny jest w trzech różnych wersjach, chromowanych z białym lub czarnym szkłem, w całkowitej równowadze z eleganckim wyglądem zawiasów.
Nic w duka nie jest pozostawione przypadkowi; wszystko ma swoją „raison d'être”: zaprojektowane tak, aby służyły długo i były idealne do użytku prywatnego, kabiny prysznicowe duka idealnie pasują nawet do firm hotelarskich, gdzie nie ma czasu na konserwację, a co za tym idzie są bardzo wysokie standardy jakości.
pura 5000 new to kameralne miejsce, zakątek dobrego samopoczucia, w którym można zrelaksować się w zgodzie z własnymi odczuciami i doznaniami.
Prawdziwe piękno tkwi przecież w czystości.

Mieszkanie w atrakcyjnej, dobrze zorganizowanej i przyjaznej okolicy ma bez wątpienia pozytywny wpływ na sferę emocjonalną i intymną ludzi: wszystko jest możliwe, gdzie wszystko jest idealne.
duka, włoski wiodący producent kabin prysznicowych, zna tę tajemnicę i szanuje wartość zmysłów, dlatego przykłada dużą wagę do promowania produktów satysfakcjonujących użytkowników, a także do wykazania się niezwykłą fachowością w dawaniu je niepowtarzalne doznania.
Prawdziwa technologia ma eleganckie, efektowne i zdefiniowane kształty. Pura, nowa kabina prysznicowa firmy duka, ucieleśnia wszystkie te wartości, jest dostępna w dwóch różnych seriach:
pura 5000 new, do rozwiązań bez profili przyściennych;
pura R 5000 nowość, do rozwiązań z profilami ściennymi.
To, co sprawia, że pura 5000 new jest niezrównaną kabiną prysznicową, to zawias składający się z ponad 50 elementów i pokryty cienką warstwą szkła, emaliowanego w kolorze białym lub czarnym, co czyni go wartościowym i estetycznym godnym podziwu.
Zawias jest unikalny na rynku i pozwala na otwieranie drzwi zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz bez ograniczeń iz zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Ponadto drzwi szklane, wyposażone w mechanizm góra/dół, otwierając się unoszą się na kilka milimetrów nad podłoże, zapobiegając w ten sposób zużyciu ich uszczelnienia.

Tagi

Duka, Aura, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe i wanny, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe w stylu współczesnym, Kabiny prysznicowe przeszklone, Kabiny kryształowe, Kabiny prysznicowe narożne, Kabiny prysznicowe z drzwiami na zawiasach

Napisz opinię

Narożna kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Duka PURA 5000 NEW

Narożna kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami uchylnymi Duka PURA 5000 NEW

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek