KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000 Zobacz większe

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000

KOD: 250sdXTW2L

ID: 177555

ProducentDuka

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Duka ACQUA 5000

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi

Opis

Rozwiązanie narożne z drzwiami przesuwnymi dwuczęściowymi i panelem bocznym. Drzwi z 2 elementami Do połączenia ze ścianką boczną z 1 drzwiami przesuwanymi i 1 drzwiami stałymi. Grubość szkła: szkło bezpieczne 8 mm. Dostępne szerokości: ten artykuł jest dostępny tylko jako rozwiązanie szyte na miarę - szerokość od 970 do 2200 mm. Wysokość standardowa: 2000 mm. Rozmiary specjalne dostępne na zamówienie.

Bezramowe drzwi przesuwne, rygorystyczne, nowoczesne kształty oraz idealne połączenie błyszczącego aluminium i jasnego, przezroczystego szkła tworzą acqua 5000 new kabinę prysznicową, która tworzy niepowtarzalny klimat. acqua 5000 new jest szyta na miarę, do precyzyjnego, nienagannego montażu, aby zaspokoić osobiste potrzeby przestrzeni i gustu.

Tagi

Duka, Aura, Kabiny prysznicowe, Prysznice i wanny, kabina prysznicowa, Przeszklone kabiny prysznicowe, Kryształowe kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe z przesuwanymi drzwiami, Prostokątne kabiny prysznicowe

Napisz opinię

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000

Kryształowa kabina prysznicowa z drzwiami przesuwnymi Duka ACQUA 5000

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek