KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątna kryształowa kabina prysznicowa Duka PURA 5000 NEW Zobacz większe

Prostokątna kryształowa kabina prysznicowa Duka PURA 5000 NEW

KOD: 250sddukapura5000new

ID: 177557

ProducentDuka

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Duka PURA 5000 NEW

Prostokątna kryształowa kabina prysznicowa

Opis

System „soft close”, kolejna ważna innowacja stworzona przez firmę duka, zapewnia wspomagany ruch drzwi i ciche domykanie na ostatnich centymetrach.
Ergonomiczny uchwyt, wykonany z aluminium i przeznaczony do wygodnego i bezpiecznego chwytu, dostępny jest w trzech różnych wersjach, chromowanych z białym lub czarnym szkłem, w całkowitej równowadze z eleganckim wyglądem zawiasów.
Nic w duka nie jest pozostawione przypadkowi; wszystko ma swoją „raison d'être”: zaprojektowane tak, aby służyły długo i były idealne do użytku prywatnego, kabiny prysznicowe duka idealnie pasują nawet do firm hotelarskich, gdzie nie ma czasu na konserwację, a co za tym idzie są bardzo wysokie standardy jakości.
pura 5000 new to kameralne miejsce, zakątek dobrego samopoczucia, w którym można zrelaksować się w zgodzie z własnymi odczuciami i doznaniami.
Prawdziwe piękno tkwi przecież w czystości.

Mieszkanie w atrakcyjnej, dobrze zorganizowanej i przyjaznej okolicy ma bez wątpienia pozytywny wpływ na sferę emocjonalną i intymną ludzi: wszystko jest możliwe, gdzie wszystko jest idealne.
duka, włoski wiodący producent kabin prysznicowych, zna tę tajemnicę i szanuje wartość zmysłów, dlatego przykłada dużą wagę do promowania produktów satysfakcjonujących użytkowników, a także do wykazania się niezwykłą fachowością w dawaniu je niepowtarzalne doznania.
Prawdziwa technologia ma eleganckie, efektowne i zdefiniowane kształty. Pura, nowa kabina prysznicowa firmy duka, ucieleśnia wszystkie te wartości, jest dostępna w dwóch różnych seriach:
pura 5000 new, do rozwiązań bez profili przyściennych;
pura R 5000 nowość, do rozwiązań z profilami ściennymi.
To, co sprawia, że pura 5000 new jest niezrównaną kabiną prysznicową, to zawias składający się z ponad 50 elementów i pokryty cienką warstwą szkła, emaliowanego w kolorze białym lub czarnym, co czyni go wartościowym i estetycznym godnym podziwu.
Zawias jest unikalny na rynku i pozwala na otwieranie drzwi zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz bez ograniczeń iz zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Ponadto drzwi szklane, wyposażone w mechanizm góra/dół, otwierając się unoszą się na kilka milimetrów nad podłoże, zapobiegając w ten sposób zużyciu ich uszczelnienia.

Tagi

Duka, Aura, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe i wanny, Kabiny prysznicowe, Kabiny prysznicowe w stylu współczesnym, Kabiny prysznicowe przeszklone, Kabiny kryształowe, Kabiny prostokątne

Napisz opinię

Prostokątna kryształowa kabina prysznicowa Duka PURA 5000 NEW

Prostokątna kryształowa kabina prysznicowa Duka PURA 5000 NEW

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek