FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Skórzany fotel na kółkach Reflex Zenith Zobacz większe

Skórzany fotel na kółkach Reflex Zenith

KOD: 250sdreflexzenith

ID: 227992

ProjektantMarco Cocco
ProducentReflex

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Reflex Zenith

Skórzany fotel na kółkach

Dane techniczne

cm 78x82x(46)93h

Opis

Krzesło biurowe Executive pokryte tkaniną Super, Extra, Luxury lub skórą kat.C, Nabuk, Colorata, Dune. Podstawa dostępna z polerowanego aluminium, mosiądzu (104M), ciemnego mosiądzu (105M) z kółkami.

Tagi

Reflex, Marco Cocco, Zenith, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Krzesła Executive w stylu współczesnym, Krzesła Executive z tkaniny, Krzesła Executive na kółkach, Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive ze średnim oparciem, Krzesła Executive z podstawą 4-ramienną, Disegno, Gabinet

Napisz opinię

Skórzany fotel na kółkach Reflex Zenith

Skórzany fotel na kółkach Reflex Zenith

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek