FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Skórzany fotel z zagłówkiem Reflex Zenith Zobacz większe

Skórzany fotel z zagłówkiem Reflex Zenith

KOD: 250sdreflexzenith

ID: 227991

ProjektantMarco Cocco
ProducentReflex

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Reflex Zenith

Skórzany fotel z zagłówkiem

Dane techniczne

cm 77x84x(46)120h

Opis

Krzesło biurowe Executive pokryte tkaniną Super, Extra, Luxury lub skórą kat.C, Nabuk, Colorata, Dune. Podstawa dostępna z polerowanego aluminium, mosiądzu (104M), ciemnego mosiądzu (105M) z kółkami.

Tagi

Reflex, Marco Cocco, Zenith, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Krzesła Executive w stylu współczesnym, Skórzane Krzesła Executive, Krzesła Executive na kółkach, Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive z wysokim oparciem, Krzesła Executive z zagłówkiem, Krzesła Executive z 4 -Podstawa szprych, Disegno, Office

Napisz opinię

Skórzany fotel z zagłówkiem Reflex Zenith

Skórzany fotel z zagłówkiem Reflex Zenith

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek