AKCESORIA DO BATERII ŁAZIENKOWYCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny zestaw 2 zaworów mieszających odcinających Ceadesign Ziqq 15 Zobacz większe

Naścienny zestaw 2 zaworów mieszających odcinających Ceadesign Ziqq 15

KOD: 250sdZIQ15

ID: 169474

Rok produkcji2013
ProjektantMario Tessarollo
ProjektantDaniela Lorato
ProducentCeadesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ceadesign Ziqq 15

Naścienny zestaw 2 zaworów mieszających odcinających

Opis

Naścienny zestaw 2 zaworów mieszających odcinających

Dostępne wykończenia:
Satyna
Polerowany

Specjalne wykończenia:
X.‎ Light złoto
P.‎ Miedź
Z.‎ Brąz
KD.‎ Czarny Diament

Esencje z drewna:
O. Dąb
T. Teak Birmański
Orzech N. Canaletto
WE. Wenge

Kolekcja baterii wykonana ze stali nierdzewnej AISI 316L jest dostępna z bateriami progresywnymi, dwuuchwytowymi i termostatycznymi. Nowoczesna reinterpretacja trójramiennego uchwytu, ZIQQ, przywołuje schodkowe konstrukcje starożytnych świątyń mezopotamskich znanych jako ZIQQURAT, symbol komunikacji między niebem a ziemią. Dzięki liniowemu, ale dynamicznemu projektowi, ZIQQ charakteryzuje się asymetrią i zmiennym przekrojem. Szeroki wybór pilotów i zestawów prysznicowych pozwala na nieskończone kombinacje z wylotami FREE IDEAS. Wszystkie produkty z kolekcji ZIQQ są dostępne w satynowym i polerowanym wykończeniu oraz we wszystkich specjalnych wykończeniach CEA, gwarantujących ekologiczne i biokompatybilne rozwiązanie. ZIQQ można również spersonalizować za pomocą uchwytów z 4 różnych ESENCJI DREWNA dostępnych w wykończeniu satynowym, polerowanym i Black Diamond. Baterie te uzupełnia kolekcja akcesoriów ZIQQ.

Tagi

Ceadesign, Mario Tessarollo, Daniela Lorato, ZIQQ, Baterie z pilotem, Baterie łazienkowe, Baterie z pilotem, Styl Współczesny Baterie z pilotem, Stal nierdzewna Baterie z pilotem, Metal Baterie z pilotem, Stal Baterie z pilotem, Stal szczotkowana Baterie z pilotem, Błyszczący stalowe krany z pilotem, naścienne krany z pilotem

Napisz opinię

Naścienny zestaw 2 zaworów mieszających odcinających Ceadesign Ziqq 15

Naścienny zestaw 2 zaworów mieszających odcinających Ceadesign Ziqq 15

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek