BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa, stal nierdzewna Ceadesign Ziqq 73 Zobacz większe

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa, stal nierdzewna Ceadesign Ziqq 73

KOD: 250sdZIQ73

ID: 169530

Rok produkcji2013
ProjektantMario Tessarollo
ProjektantDaniela Lorato
ProducentCeadesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ceadesign Ziqq 73

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa, stal nierdzewna

Opis

Bateria trzyotworowa z regulowaną wylewką

Dostępne wykończenia:
Satyna
Polerowany

Specjalne wykończenia:
X.‎ Jasny złoty
P.‎ Miedź
Z.‎ Brąz
KD.‎ Czarny Diament

Esencje z drewna:
O. Dąb
T. Teak Birmański ( br/) Orzech N. Canaletto
WE. Wenge

Kolekcja baterii wykonana ze stali nierdzewnej AISI 316L jest dostępna z bateriami progresywnymi, dwuuchwytowymi i termostatycznymi. Nowoczesna reinterpretacja trójramiennego uchwytu, ZIQQ, przywołuje schodkowe konstrukcje starożytnych świątyń mezopotamskich znanych jako ZIQQURAT, symbol komunikacji między niebem a ziemią. Dzięki liniowemu, ale dynamicznemu projektowi, ZIQQ charakteryzuje się asymetrią i zmiennym przekrojem. Szeroki wybór pilotów i zestawów prysznicowych pozwala na nieskończone kombinacje z wylotami FREE IDEAS. Wszystkie produkty z kolekcji ZIQQ są dostępne w satynowym i polerowanym wykończeniu oraz we wszystkich specjalnych wykończeniach CEA, gwarantujących ekologiczne i biokompatybilne rozwiązanie. ZIQQ można również spersonalizować za pomocą uchwytów z 4 różnych ESENCJI DREWNA dostępnych w wykończeniu satynowym, polerowanym i Black Diamond. Baterie te uzupełnia kolekcja akcesoriów ZIQQ.

Tagi

Ceadesign, Mario Tessarollo, Daniela Lorato, ZIQQ, baterie umywalkowe, baterie łazienkowe, baterie umywalkowe, baterie umywalkowe w stylu współczesnym, baterie umywalkowe ze stali nierdzewnej, baterie umywalkowe metalowe, baterie umywalkowe 3-otworowe, baterie umywalkowe nablatowe, baterie umywalkowe z regulowaną wylewką

Napisz opinię

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa, stal nierdzewna Ceadesign Ziqq 73

Bateria umywalkowa nablatowa 3-otworowa, stal nierdzewna Ceadesign Ziqq 73

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek