KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria wannowa ścienna ze stali nierdzewnej z główką prysznicową Ceadesign Ziqq 50H Zobacz większe

Bateria wannowa ścienna ze stali nierdzewnej z główką prysznicową Ceadesign Ziqq 50H

KOD: 250sdZIQ50H

ID: 169514

Rok produkcji2013
ProjektantMario Tessarollo
ProjektantDaniela Lorato
ProducentCeadesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ceadesign Ziqq 50H

Bateria wannowa ścienna ze stali nierdzewnej z główką prysznicową

Opis

Naścienny zestaw 2 baterii progresywnych do wanny z wylewką i główką prysznicową

Dostępne wykończenia:
Satyna
Polerowana

Wykończenia specjalne:
X .‎ Jasne złoto
P.‎ Miedź
Z.‎ Brąz
KD.‎ Black Diamond

Dostępne węże:
I.‎ stal nierdzewna
A. turkusowo-zielona guma silikonowa
B. kobaltowo-niebieska guma silikonowa
G. antracytowo-szara guma silikonowa
W. biała guma silikonowa
SG. jedwab szara guma silikonowa
PG.‎ ropnozielona guma silikonowa
BK.‎ czarna guma silikonowa
AB.‎ air force niebieska guma silikonowa
DB. szara kwarcowa guma silikonowa

Esencje drzewne:
O. Dąb
T. Teak Birmański
N. Orzech Canaletto
WE. Wenge

Kolekcja baterii wykonana ze stali nierdzewnej AISI 316L jest dostępna z bateriami progresywnymi, dwuuchwytowymi i termostatycznymi. Nowoczesna reinterpretacja trójramiennego uchwytu, ZIQQ, przywołuje schodkowe konstrukcje starożytnych świątyń mezopotamskich znanych jako ZIQQURAT, symbol komunikacji między niebem a ziemią. Dzięki liniowemu, ale dynamicznemu projektowi, ZIQQ charakteryzuje się asymetrią i zmiennym przekrojem. Szeroki wybór pilotów i zestawów prysznicowych pozwala na nieskończone kombinacje z wylotami FREE IDEAS. Wszystkie produkty z kolekcji ZIQQ są dostępne w satynowym i polerowanym wykończeniu oraz we wszystkich specjalnych wykończeniach CEA, gwarantujących ekologiczne i biokompatybilne rozwiązanie. ZIQQ można również spersonalizować za pomocą uchwytów z 4 różnych ESENCJI DREWNA dostępnych w wykończeniu satynowym, polerowanym i Black Diamond. Baterie te uzupełnia kolekcja akcesoriów ZIQQ.

Tagi

Ceadesign, Mario Tessarollo, Daniela Lorato, ZIQQ, Baterie wannowe, Baterie łazienkowe, Baterie wannowe, Baterie wannowe w stylu współczesnym, Baterie wannowe ze stali nierdzewnej, Baterie wannowe metalowe, Baterie wannowe 4-otworowe, Baterie wannowe naścienne, Baterie wannowe z prysznicem ręcznym, Baterie wannowe, Baterie wannowe z elastycznym wężem, Hydroprogressive Baterie wannowe

Napisz opinię

Bateria wannowa ścienna ze stali nierdzewnej z główką prysznicową Ceadesign Ziqq 50H

Bateria wannowa ścienna ze stali nierdzewnej z główką prysznicową Ceadesign Ziqq 50H

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek