BATERIA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Termostatyczna bateria prysznicowa ze stali nierdzewnej Ceadesign Ziqq 81 Zobacz większe

Termostatyczna bateria prysznicowa ze stali nierdzewnej Ceadesign Ziqq 81

KOD: 250sdZIQ81

ID: 169533

Rok produkcji2013
ProjektantDaniela Lorato
ProjektantMario Tessarollo
ProducentCeadesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ceadesign Ziqq 81

Termostatyczna bateria prysznicowa ze stali nierdzewnej

Opis

Prysznicowa bateria termostatyczna z zaworem odcinającym

Dostępne wykończenia:
Satyna
Polerowana

Specjalne wykończenia:
X.‎ Jasny złoty
P.‎ Miedź
Z.‎ Brąz
KD.‎ Czarny Diament

Esencje z drewna:
O. Dąb
T. Birma teak
orzech N. Canaletto
WE. Wenge

Kolekcja baterii wykonana ze stali nierdzewnej AISI 316L jest dostępna z bateriami progresywnymi, dwuuchwytowymi i termostatycznymi. Nowoczesna reinterpretacja trójramiennego uchwytu, ZIQQ, przywołuje schodkowe konstrukcje starożytnych świątyń mezopotamskich znanych jako ZIQQURAT, symbol komunikacji między niebem a ziemią. Dzięki liniowemu, ale dynamicznemu projektowi, ZIQQ charakteryzuje się asymetrią i zmiennym przekrojem. Szeroki wybór pilotów i zestawów prysznicowych pozwala na nieskończone kombinacje z wylotami FREE IDEAS. Wszystkie produkty z kolekcji ZIQQ są dostępne w satynowym i polerowanym wykończeniu oraz we wszystkich specjalnych wykończeniach CEA, gwarantujących ekologiczne i biokompatybilne rozwiązanie. ZIQQ można również spersonalizować za pomocą uchwytów z 4 różnych ESENCJI DREWNA dostępnych w wykończeniu satynowym, polerowanym i Black Diamond. Baterie te uzupełnia kolekcja akcesoriów ZIQQ.

Tagi

Ceadesign, Mario Tessarollo, Daniela Lorato, ZIQQ, Baterie prysznicowe, Baterie łazienkowe, Baterie prysznicowe, Nowoczesny styl Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe ze stali nierdzewnej, Metalowe baterie prysznicowe, 2-otworowe Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe termostatyczne

Napisz opinię

Termostatyczna bateria prysznicowa ze stali nierdzewnej Ceadesign Ziqq 81

Termostatyczna bateria prysznicowa ze stali nierdzewnej Ceadesign Ziqq 81

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek