WOODN INDUSTRIES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WOODN INDUSTRIES

Producent: Woodn Industries

Firma WoodN Industries powstała w 2002 roku i obecnie jest światowym liderem rynku oferującym rozwiązania dla branży budowlanej i projektowej, spełniające najwyższe standardy estetyczne i jakościowe.

W 2014 roku Grupa rozpoczęła działalność poprzez przejęcie „ Greenwood” lidera na rynku deski kompozytowe z drewna kompozytowego w Wenecji, która podziela wiele jej zainteresowań, doświadczeń i rynków.

Spotkanie dwóch wiodących marek, o dwóch doskonale uzupełniających się formułach, poszerza możliwości świata nowoczesnej architektury: WoodN, ze swoimi lekkimi materiałami, oraz Greenwood, z trwałym i stabilnym tarasem, łączy siły w WoodN Industries, aby sprostać najróżniejszym potrzebom zarówno w zastosowaniach poziomych, jak i pionowych.

Firma ma siedzibę w Belluno, w sercu Dolomitów, a zakłady produkcyjne znajdują się w prowincji Wenecji, gdzie kreatywne podejście i know-how łączą się w zwycięską kombinację.

WOODN'S COMPETITIVE EDGEWoodN ma wyraźną przewagę konkurencyjną na rynku pod względem liczną jego produkcję, która jest w 100% Made in Italy, wykorzystanie innowacyjnych materiałów opartych na badaniach, a także zdolność do spełnienia wszelkich wymagań, dzięki dwóm uzupełniającym się materiałom WoodN i Greenwood. WoodN składa się w 30% z włókien z drewna sosnowego i w 70% ze stopów polimerowych na bazie PVC, natomiast Greenwood, który składa się w 70% z włókien z drewna sosnowego i w 70% ze stopów polimerowych na bazie polipropylenu.

A to nie wszystko. Oferujemy szeroką gamę jedynych w swoim rodzaju profili, doskonale nadających się do niezliczonych zastosowań w dziedzinie architektury. Nasze materiały są niezwykle trwałe i nie wymagają nadzwyczajnej konserwacji. Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę od wstępnego projektu koncepcyjnego do realizacji projektu. Surowce są śledzone i certyfikowane, co obejmuje recykling materiałów wielokrotnego użytku.

GREEN VISIONWoodN i Greenwood to ekologiczny i zrównoważony wybór, który pomaga zmniejszyć poziom wylesiania na naszej planecie. Całe użyte drewno posiada certyfikat FSC/PEFC. Znaki te identyfikują produkty pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, zgodnie z rygorystycznymi standardami ochrony środowiska.

MISSIONWoodN Industries ubiera świat architektury i designu z krawiecką elegancją dzięki innowacyjnym materiałom, szanując jednocześnie etykę i środowisko.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek