VORTICE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VORTICE

Producent: Vortice

Vortice jest liderem na rynku europejskim i od 1954 roku produkuje wentylatory w Mediolanie. Od 1977 roku działamy w Wielkiej Brytanii, mamy biura w Burton on Trent oraz magazyny w Tamworth, tuż przy autostradzie M42. Nasz Dział Techniczny oferuje bezpłatną, pełną obsługę projektową i wycenę (zapewniając zgodność schematu z obowiązującymi przepisami) wraz z pełnym zapleczem technicznym w przypadku jakichkolwiek pytań, które mogą pojawić się na etapie projektowania, instalacji lub po instalacji. Mamy ponad 12 lat ciągłego doświadczenia w obsłudze tego wysokiego poziomu usług jako partner dostawcy jednego z 3 najlepszych producentów domów w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego powinieneś używać produktów Vortice?

Połącz stylowy włoski design i innowacyjność z niezawodnością i historia firmy zajmującej się poprawą jakości powietrza, którym oddychamy. Troska o środowisko ze szczególną dbałością o rozwój technologii i aplikacji zgodnych z najnowszymi normami ekologicznymi. Procesy produkcyjne oparte na koncepcji zrównoważonego rozwoju. Dziś mamy produkty, które zaspokoją potrzeby rynku w przyszłości.

Vortice Indoor Comfort

Jedną z podstawowych potrzeb człowieka jest życie w wygodnym, zdrowym środowisku. Nasze samopoczucie fizyczne w dużej mierze zależy od jakości ogrzewania, chłodzenia i wilgotności względnej w pomieszczeniach. Z tego powodu powietrze, którym codziennie oddychamy, musi być jak najczystsze i wolne od zanieczyszczeń. Od 50 lat firma Vortice kontynuuje dostarczanie skutecznych rozwiązań poprawiających jakość powietrza, wykorzystując najnowsze technologie do opracowywania i wytwarzania skutecznych produktów na całym świecie.

Vortice Design

Vortice zawsze uważało, że projektowanie produktów ma pierwszorzędne znaczenie. Mimo, że produkty mają na celu poprawę jakości naszego życia, są one również projektowane tak, aby ładnie wyglądały, były jednocześnie ergonomiczne i funkcjonalne. Od lat 70. estetyka produktów Vortice była wyjątkowa dzięki współpracy tak prestiżowych międzynarodowych marek, jak Zanuso, Sapper, Trabucco i Vecchi. Ogromny wysiłek włożony w osiągnięcie tych wyników bez wątpienia wydłużył żywotność wielu produktów o ponadczasowych wzorach.

Vortice Safety

Vortice była jedną z pierwszych firm, które uzyskały certyfikat jakości swoich produktów przez "IMQ", Włoski Instytut Znaku Jakości, niezależny komitet, który jest uznawany przez wszystkie organizacje kontroli jakości na całym świecie. Vortice stosuje wszystkie niezbędne procedury testowe, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo konsumenta. Ponadto, w ramach gwarancji dla swoich klientów, działanie każdego produktu Vortice przeznaczonego do wentylacji domowej i komercyjnej jest niezależnie weryfikowane za pomocą etykiety informacyjnej wydawanej przez IMQ.

Vortice Sustainability

W ciągu ostatnich kilku lat wszystkie nasze nowe linie produktów zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania art. 4 dyrektywy WEEE (Waste Electronic and Electrical Equipment), są „przeznaczone do demontażu” i nadają się do recyklingu. Naszym celem jest ciągłe dążenie do ulepszania naszych projektów produktów, aby zapewnić uwzględnienie całego cyklu życia produktu. Mniej komponentów – łatwiej je pozyskać. Zaprojektowany do demontażu – dlatego łatwiejszy w montażu i konserwacji. Wszystkie elementy oznaczone – dla ułatwienia recyklingu. Z natury nasze produkty są „Green by Design”

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek