TANTE LOTTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

TANTE LOTTE

Producent: Tante Lotte

Tante Lotte Design GmbH to firma z Innsbrucka, która opracowuje, projektuje i produkuje różne produkty. Przede wszystkim naszym celem jest opracowywanie produktów, które mają sens i dodają wartości dla naszych klientów. Nasze produkty są korzystne dla ludzi, przyrody i całego łańcucha produkcyjnego, od surowców po recykling. Dlatego materiały przyjazne naturze i innowacyjne technologie produkcji są dla nas tak samo ważne, jak wysoki standard wzornictwa. Od 2014 roku prowadzimy odpowiedzialny biznes.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek