SURESET

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SURESET

Producent: SureSet

SureSet zapewnia wysokiej jakości materiały na całym świecie, które mogą być instalowane przez naszych własnych wykwalifikowanych instalatorów i globalnych partnerów lub jeśli chcesz sam wypróbować, skorzystaj z naszych produktów dla majsterkowiczów i handlu. Od początku do końca SureSet zapewnia wysoki poziom obsługi klienta wraz ze wsparciem technicznym i opieką posprzedażową. Lubimy współpracować z naszymi klientami, aby nasze produkty odpowiadały Twoim potrzebom i przekraczały Twoje oczekiwania. Wykorzystując recepturę żywicy opracowaną w firmie SureSet oraz najwyższej jakości kruszywo, marmur i materiały pochodzące z recyklingu, możemy zaoferować naszą przepuszczalną nawierzchnię wiązaną żywicą, która jest łatwa w utrzymaniu, zgodna z SuDS i odporna na promieniowanie UV. Wszystkie instalacje wykonane przez SureSet lub SureSet Global Partner objęte są 21-letnią gwarancją.

O

Od 1997 SureSet produkuje, dostarcza i instaluje przepuszczalną nawierzchnię wiązaną żywicą. Z siedzibą w Wielkiej Brytanii, dzięki sieci globalnych partnerów możemy ożywić Twój projekt w dowolnym miejscu, korzystając z naszych wiodących na rynku produktów. Sekret sukcesu SureSet tkwi w stosowanej przez nas technologii żywicy, nie kupujemy naszej żywicy od nikogo innego, sami ją opracowujemy we własnym laboratorium, co oznacza, że możemy zaprojektować każdą mieszankę specjalnie pod kątem zastosowania, do którego jest używana. Daje nam to pewność udzielenia 21-letniej gwarancji na wszystkie nasze instalacje

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek