SUPER INOX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

SUPER INOX

Producent: Super Inox

MARZENIE, PASJA, NIEKONWENCJONALNOŚĆ: Nieuchwytne uczucia, które Super Inox zamienia w konkret

rzeczywistość.

MARZENIE o odnowieniu firmy, zaczynając od wyjątkowego, intensywnego doświadczenia przeszłości.

PASJA ogromna, niepowstrzymana energia, która pozwala nam daj naszym kranom duszę, która każdego dnia będzie budzić nowe emocje.

NIEKONWENCJONALNOŚĆ iskra, która generuje wszystko, ale jednocześnie cenna i wyważona cecha, która sprawia, że styl wszystkich kolekcji Super Inox jest równie trwały jak stal nierdzewna.kolekcje Super Inox

Stal nierdzewna to materia, która określa wzory i profile. Nigdy w ekstremalnych proporcjach, zawsze po elegancką równowagę pomiędzy komfortem a pięknem.

Produkcja Super Inox

Wszystkie nasze baterie są projektowane, produkowane, testowane I pakowane W NASZYCH MIEJSCACH. Wszystkie cykle produkcyjne są realizowane wewnętrznie, przy pomocy najnowocześniejszej technologii odpowiedniej do obróbki stali nierdzewnej 316L. Dzięki temu możemy zweryfikować wygląd oraz każdy wymiar każdego elementu. Rezultatem jest wysoce niezawodna bateria, która wykazuje niepowtarzalne cechy rzemiosła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek