STYLISH CLUB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

STYLISH CLUB

Producent: Stylish Club

Stylowy Klub wyróżnia się jako postmodernistyczna marka zbudowana na odniesieniach z przeszłości, przy zachowaniu cech współczesnej marki. Marka opracowuje prestiżowe meble poprzez tworzenie zróżnicowanego designu, inspirowanego wyrafinowanym i luksusowym stylem życia, w którym tradycja jest stale reinterpretowana pod współczesnymi i innowacyjnymi ramami. Dążą do ciągłego odkrywania na nowo charakterystycznych połączeń między różnymi przedmiotami i materiałami, zwracając szczególną uwagę na otoczenie, a także każdy materiał i detal. Stylowy Klub dodaje odrobinę luksusu do sztuki życia poprzez konceptualizację wyjątkowych wnętrz nasyconych stylem.

Wartości Stylowego Klubu Wartości, które reprezentują Stylowy Klub to przejrzystość, zaufanie, dziedzictwo ojcowskie i kulturowe, zachowanie i zrównoważony rozwój. Stylowy Klub stosuje rygorystyczne i spersonalizowane podejście: każdy element jest przeznaczony na ekskluzywny rynek i jest trwały. Filozofia Stylowego Klubu ma na celu pluralizm kulturowy: każdy członek klubu jest wyjątkową osobą pracującą nad tworzeniem produktów i środowisk, które wywołują poczucie indywidualnej i zbiorowej tożsamości, przynależności do odrębnego i wyrafinowanego klubu. Stylowy Klub łączy tradycję i technologię, tworząc w ten sposób symbiotyczny związek doskonałej harmonii pomiędzy rzemieślniczymi i świeckimi technikami stolarskimi i ciesielskimi oraz zaletami tkwiącymi w wykorzystaniu nowych technologii w produkcji mebli. Ich misją jest udoskonalanie projektowania mebli w poszukiwaniu innowacji technologicznych w połączeniu z rzemieślniczymi metodami, zapewniającymi każdemu klientowi poczucie elegancji i luksusu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek