SILVERLINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


SILVERLINE

Producent: Silverline

Silverline to jedna z wiodących marek na świecie w produkcji i sprzedaży produktów do zabudowy. Po osiągnięciu rocznej wielkości produkcji 1,2 miliona sztuk, Silverline eksportuje swoje produkty do około 70 krajów. Marka Silverline udowodniła, jak niezawodna jest marka, po tym, jak została ukoronowana wieloma prestiżowymi nagrodami w różnych ważnych europejskich konkursach projektowych. Silverline, jedna z wiodących firm na świecie, otrzymała nagrodę Red-dot, Plus X, IF Design, German Design Awards w dziedzinie innowacji i designu. Silverline, globalna marka naszych czasów, działa poprzez swoje biura w Europie, krajach WNP, na Bliskim Wschodzie iw Afryce. Silverline posiada międzynarodowe certyfikaty standardów dla krajów, do których eksportuje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek