SCAGLIONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 65 elementów

SCAGLIONI

Producent: Scaglioni

Scaglioni Srl jest wiodącym producentem ozdobnych karniszy i powiązanych akcesoriów. Doświadczenie zdobyte w ponad 20-letniej pracy oraz ciągłe zaangażowanie w ewolucję rynku, doprowadziły do realizacji coraz bardziej konkurencyjnych i innowacyjnych produktów, które uczyniły naszą markę synonimem wysokiej jakości i niezawodności.

Skrupulatny dobór materiałów i różnorodność wykonania, wraz ze starannymi studiami planowania i wykonalności w poszukiwaniu nowych pomysłów, stanowią nasz podstawowy cel w zrozumieniu i zaspokojeniu wszystkich wymagań i gustów każdego klienta na całym świecie, od klasycznych po tradycyjne. tendencje, do nowych i bardziej technologicznych propozycji, aż po nostalgiczne z minionych czasów.

Produkty Scaglioni są tworzone przez rzemieślników i projektantów wnętrz na wysokim poziomie, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i uznaniem w dziedzinie dekoracyjnych karniszy i akcesoriów na zasłony wysokiej jakości.

Cały proces tworzenia i montażu jest szczegółowo śledzony w celu przyznania za każdy pr o wysokiej jakości i niezawodności jako głównych cech charakterystycznych marki Scaglioni od ponad 20 lat.

Laboratorium i fabryka Scaglioni to bezpieczne i czyste miejsca pracy, w których każdy pracownik może wykonywać swoją pracę w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Mistrzostwo rzemieślników łączy się z wydajnością najnowszych technologii w tej dziedzinie. Jest to gwarancja, że wszystkie produkty zostały wyprodukowane zgodnie z najsurowszymi obowiązującymi przepisami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek