SACHI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

SACHI

Producent: Sachi

SACHI to powstały w 2009 roku portugalski producent mebli ogrodowych, zdolny do tworzenia estetycznych, funkcjonalnych i ponadczasowych projektów. SACHI to japońskie słowo oznaczające radość, dlatego starają się przekazać to uczucie wszystkim, którzy mają kontakt z firmą. Wszystkie kolekcje SACHI zawierają drobiazgową równowagę między wzornictwem a funkcjonalnością, łącząc odważne geometryczne kształty z wysoką funkcjonalnością i łatwością użytkowania, dzięki czemu ludzie mogą cieszyć się i odkrywać swoją przestrzeń na zewnątrz z takim samym komfortem i jakością jak wnętrze.

Rozwój SACHI Produkcja SACHI to połączenie kunsztu i zaawansowanych technologicznie metod produkcji, co gwarantuje unikatowe produkty, w których głównym bohaterem jest malowane proszkowo aluminium. W ostatnich latach marka rozwijała się zarówno w kolekcjach, jak i w innych sektorach, takich jak kuchnie zewnętrzne i meble do wnętrz. Wprowadzenie na rynek modułowych systemów M1 i M2 do kuchni zewnętrznych spotkało się z doskonałymi opiniami, dzięki czemu marka zdobyła nagrodę IIDA / HD Product Design Award 2017 w Las Vegas. Ponadto SACHI regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach, takich jak Maison et Objet (Paryż) i Eurocucina (Mediolan), aby dotrzeć do szerszej publiczności i zaprezentować najnowsze kolekcje. Firma eksportuje ponad 90% swojej produkcji, mając klientów w ponad 40 krajach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek