ROPOX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

ROPOX

Producent: Ropox

Wolność i pewność bycia niezależnym Osoby niepełnosprawne zasługują na lepsze życie z większą samooceną, jakością i swobodą dbania o bezpieczeństwo. Filozofia ta jest naszym celem od momentu powstania naszej firmy w 1962 roku

Należymy do światowej czołówki specjalistów i producentów urządzeń wspomagających i mebli dla osób niepełnosprawnych oraz sprzętu do ergo i fizjoterapii rehabilitacji.

Nasze produkty są rozpoznawane i doceniane na całym świecie za wysoką jakość, elastyczność i dostępność.

Ropox zatrudnia 65 pracowników i jest reprezentowany na czterech kontynentach świata.

Od ponad 50 lat tworzymy szeroką gamę produktów dla osób z niepełnosprawności. Dziś – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu – posiadamy unikalną wiedzę na temat dostępności i środowisk pracy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek