RITMONIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 268 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 268 elementów

RITMONIO

Producent: Ritmonio

Ritmonio jest całkowicie włoską firmą i produkuje prawdziwe Made in Italy. Od 1947 roku realizuje produkty, które łączą dbałość o rzemiosło i innowacyjność technologiczną.

Dział Wanny i Prysznic poświęcony jest produkcji baterii i akcesoriów, gdzie zbiegają się technologiczne know-how, niestrudzone doświadczenie i szlachetna kultura wzornictwa. Poszukiwanie i innowacyjność to dwie osie nośne dywizji, co potwierdzają liczne patenty i rekomendacje na najważniejsze międzynarodowe konkursy, jak np. Compasso d'oro, Design Plus, Good Design, iDa-International Design Awards itp.Ritmonio Factory Division specjalizuje się w zaworach do elektrycznych podgrzewaczy wody, elementach grzewczych i klimatyzacyjnych, produkcji armatury mosiężnej, miedzi, stali nierdzewnej i aluminium.

Fabryka Ritmonio wyróżnia się również doświadczeniem w zakresie Co-design, której niestrudzonymi ekspertami są w stanie zapewnić wysokie kompetencje techniczne, dużą umiejętność słuchania i rozumienia celów klientów, co gwarantuje szybkość, wydajność i niezawodność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek