BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria umywalkowa ścienna Ritmonio Tie Zobacz większe

Bateria umywalkowa ścienna Ritmonio Tie

KOD: 250sdritmoniotie

ID: 230146

Rok produkcji2015
ProjektantLana+Savettiere architetti
ProducentRitmonio

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ritmonio Tie

Bateria umywalkowa ścienna

Opis

Elegancja to nie wyrafinowanie jednorazowej okazji, ale umiejętność wyróżniania się każdego dnia.
Dlatego z przyjemnością przedstawiamy nową serię Tie , Tab and Tip, będącą efektem współpracy Ritmonio i projektantów Lana+Savettiere, które łączą dbałość o estetykę z codzienną prostotą i komfort.
Dźwignie Tie , Tab i Tip są bardzo charakterystyczne i przypominają węzeł krawata, zaokrąglony klawisz i miękką końcówkę.
Jako najistotniejszy z akcesoriów, Krawat , Tab i Tip uzupełniają w ten sposób strefę wanny, dodając pomieszczeniu osobowości i elegancji.

Tagi

RITMONIO, Lana+Savettiere architetti, Krawat, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, Baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe w stylu współczesnym, Baterie umywalkowe metalowe, Baterie umywalkowe Mosiądz, Baterie umywalkowe z chromowanego mosiądzu, Baterie umywalkowe 2-otworowe, Baterie umywalkowe naścienne, Baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe jednouchwytowe, baterie umywalkowe z płytką

Napisz opinię

Bateria umywalkowa ścienna Ritmonio Tie

Bateria umywalkowa ścienna Ritmonio Tie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek