BATERIA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria prysznicowa 2-otworowa z płytką Ritmonio Waterblade Zobacz większe

Bateria prysznicowa 2-otworowa z płytką Ritmonio Waterblade

KOD: 250sdritmoniowaterblade

ID: 230164

ProjektantPeter Jamieson
ProducentRitmonio

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ritmonio Waterblade

Bateria prysznicowa 2-otworowa z płytką

Opis

Rygor prostokątnych przekrojów Ostrze Wody wychwala najbardziej naturalny ruch wody, wodospad: nigdy nie równy sobie, ale nawet tak precyzyjny, miejsce rytuału uwalniania dla ciała i duszy. Wystarczy dodać element półki, a podstawowa forma zmienia się z prostej półki w prawdziwą armaturę wannową. La serie Waterblade jest dostępny w wykończeniu chromowanym i wykończeniu szczotkowanym niklem.

Tagi

RITMONIO, Peter Jamieson, Waterblade, Baterie prysznicowe, Baterie łazienkowe, Baterie prysznicowe, Nowoczesny styl Baterie prysznicowe, Metalowe baterie prysznicowe, Mosiężne Baterie prysznicowe, Chromowany mosiądz Baterie prysznicowe, 2-otworowe Baterie prysznicowe, Baterie prysznicowe z płytką

Napisz opinię

Bateria prysznicowa 2-otworowa z płytką Ritmonio Waterblade

Bateria prysznicowa 2-otworowa z płytką Ritmonio Waterblade

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek