KRAN WANNOWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Ritmonio Tie Zobacz większe

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Ritmonio Tie

KOD: 250sdritmoniotie

ID: 230150

Rok produkcji2015
ProjektantLana+Savettiere
ProducentRitmonio

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ritmonio Tie

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową

Opis

Elegancja to nie wyrafinowanie jednorazowej okazji, ale umiejętność wyróżniania się każdego dnia.
Dlatego z przyjemnością przedstawiamy nową serię Tie , Tab and Tip, będącą efektem współpracy Ritmonio i projektantów Lana+Savettiere, które łączą dbałość o estetykę z codzienną prostotą i komfort.
Dźwignie Tie , Tab i Tip są bardzo charakterystyczne i przypominają węzeł krawata, zaokrąglony klawisz i miękką końcówkę.
Jako najistotniejszy z akcesoriów, Krawat , Tab i Tip uzupełniają w ten sposób strefę wanny, dodając pomieszczeniu osobowości i elegancji.

Tagi

RITMONIO, Krawat, Baterie wannowe, Baterie łazienkowe, Baterie wannowe, Współczesny styl Baterie wannowe, Baterie wannowe metalowe, Baterie wannowe mosiężne, Mosiądz chromowany Baterie wannowe, Baterie wannowe naścienne, Baterie wannowe z prysznicem, Baterie wannowe, Jednouchwytowe Baterie wannowe , Baterie wannowe z przełącznikiem, Baterie wannowe z elastycznym wężem

Napisz opinię

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Ritmonio Tie

Bateria wannowa ścienna z główką prysznicową Ritmonio Tie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek