BATERIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Jednouchwytowa bateria umywalkowa Ritmonio Waterblade J Zobacz większe

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Ritmonio Waterblade J

KOD: 250sdritmoniowaterbladej

ID: 230166

ProjektantPeter Jamieson
ProducentRitmonio

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ritmonio Waterblade J

Jednouchwytowa bateria umywalkowa

Opis

Znowu Waterblade, ale z nową tożsamością. Prostokątny przekrój i znaczenie proporcji to cechy formalne, uzupełnione wygodą miksera i lekkością uchwytu joysticka. Osobliwy charakter i profil ortogonalny. La Serie Waterblade J jest dostępny z wykończeniem chromowanym i szczotkowanym niklem. Nagrody: GOOD DESIGN AWARD 2005 przyznane przez The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design.

Tagi

RITMONIO, Peter Jamieson, Waterblade J, Baterie umywalkowe, Baterie łazienkowe, baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe w stylu współczesnym, Baterie umywalkowe Design, Baterie umywalkowe metalowe, Baterie umywalkowe z mosiądzu, Baterie umywalkowe z mosiądzu chromowanego, Baterie umywalkowe, Baterie umywalkowe 1-otworowe, Baterie umywalkowe , Jednouchwytowe baterie umywalkowe

Napisz opinię

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Ritmonio Waterblade J

Jednouchwytowa bateria umywalkowa Ritmonio Waterblade J

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek