RETEGUI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

RETEGUI

Producent: Retegui

Laurent Bergez założył w 1939 r. rzemiosło marmurowe w Saint Jean de Luz, w południowo-zachodniej Francji. W tamtym czasie interesy zajmowały się głównie cięciem nagrobków i innych dzieł sztuki pogrzebowej. Następnie jego córka Francette i jej mąż Etienne Retegui przejęli firmę w 1973 roku i rozwinęli i zmodernizowali zakład produkcyjny. W 1999 roku na czele rodzinnego przedsiębiorstwa przejął Claude Retegui, wnuk założyciela. Opierając się na swojej rozległej wiedzy jako inżyniera budownictwa i budownictwa, Claude stworzył dział 3D Technology, który umożliwił rozwój nowych dróg łączących kamień i materiały kompozytowe. Dziś firma Retegui Marble zatrudnia dwunastoosobową, doświadczoną kadrę, w tym inżynierów i czeladników marmuru. Ci mistrzowie rzemieślnicy mogą skorzystać z wysoce technicznego i najnowocześniejszego sprzętu firmy, aby wyprodukować złożone przedmioty z największą precyzją.

Dział technologii marmuru 3D w fabryce marmuru Retegui opracował techniki, które umożliwiają kamieniowi być znacznie lżejszy, zapewniając jednocześnie dużą solidność i wytrzymałość. Te liczne i zróżnicowane techniki, które łączą marmur z materiałami kompozytowymi, obejmują: złożone klejenie, frezowanie sterowane cyfrowo, montaż rdzenia o strukturze plastra miodu z aluminium oraz kombinacje włókna szklanego lub węgla. Bogata wiedza techniczna firmy jest wykorzystywana nie tylko w sektorze stoczniowym i lotniczym, ale jest również wysoko ceniona przez architektów i projektantów, którzy dzięki tym technicznym kombinacjom są w stanie puścić wodze swojej wyobraźni i wykorzystać kamień w oryginalnym i oryginalnym kreacje szyte na miarę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek