WIESZAK NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Retegui Alaka Zobacz większe

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Retegui Alaka

KOD: 250sdreteguialaka

ID: 229025

Rok produkcji2015
ProjektantSylvain Willenz
ProducentRetegui

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Retegui Alaka

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru

Opis

Zakrzywiony kształt wieszaków, możliwy dzięki technikom CNC, nadaje marmurowi uczucie miękkości. Zastosowanie fazowania w całej kolekcji nawiązuje do profilu konstrukcji półki Alaka, nadając jej dodatkową cechę charakterystyczną.

Alaka to elegancka kolekcja, pozbawiona wszelkiej ostentacji, w której użycie fazowanych krawędzi i zaokrąglonych kątów nadaje marmurowi lekką miękkość.

Tagi

RETEGUI, Sylvain Willenz, Alaka, Wieszaki, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak, Wieszaki w stylu współczesnym, Wieszaki z marmuru, Wieszaki z kamienia naturalnego, Wieszaki naścienne

Napisz opinię

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Retegui Alaka

Naścienny wieszak na płaszcze z marmuru Retegui Alaka

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek