Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Marmurowy stolik boczny Retegui PETRA Zobacz większe

Marmurowy stolik boczny Retegui PETRA

KOD: 250sdreteguipetra

ID: 229029

ProjektantJean Louis Iratzoki
ProducentRetegui

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Retegui PETRA

Marmurowy stolik boczny

Opis

Wyrzeźbiona z litego marmuru, Petra jest idealną ilustracją projektowania surowego materiału. Te małe i niezwykłe stoliki, które można używać samodzielnie lub w parach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, stanowią punkt centralny, który wtapia się w najbardziej zróżnicowane otoczenie.

Wymiary :
H 515 x P 370 x L 400 mm
H 455 x P 370 x L 400 mm

Kolory :
Wybrano 5 marbr: Biały Carrara, Czerwony Alicante, Czarny Markina, Brązowy Emperador, Szary Bleuté de Savoie

Tagi

RETEGUI, Jean Louis Iratzoki, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki marmurowe, Stoliki kawowe z kamienia naturalnego, Stoliki kawowe Kwadratowe, Stoliki kawowe niskie, Side stoły, stoliki ogrodowe w stylu współczesnym, stoliki ogrodowe marmurowe, stoliki ogrodowe z kamienia naturalnego, stoliki ogrodowe

Napisz opinię

Marmurowy stolik boczny Retegui PETRA

Marmurowy stolik boczny Retegui PETRA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek