ZEGARY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zegar ścienny marmurowy Retegui TANKO Zobacz większe

Zegar ścienny marmurowy Retegui TANKO

KOD: 250sdreteguitanko

ID: 229030

Rok produkcji2015
ProjektantJean Louis Iratzoki
ProducentRetegui

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Retegui TANKO

Zegar ścienny marmurowy

Opis

Zegar Tanko łączy prostotę białego marmuru z Carrary ze wspaniałością skóry licowej z garbarni Rémi Carriat. Mebel zawieszony na ścianie jest przesiąknięty delikatną miękkością. Swoim kształtem przypomina dawny czasomierz służący do zapobiegania kipieniu mleka: strażnik mleka. Skóry dostępne są w kolorze koniakowym, beżowym i grafitowym.

Tagi

RETEGUI, Jean Louis Iratzoki, zegary, dekoracje domu, zegar, zegary w stylu współczesnym, zegary marmurowe, zegary z kamienia naturalnego, zegary naścienne

Napisz opinię

Zegar ścienny marmurowy Retegui TANKO

Zegar ścienny marmurowy Retegui TANKO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek