RZEŹBA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Rzeźba z marmuru Retegui FABRIKA Zobacz większe

Rzeźba z marmuru Retegui FABRIKA

KOD: 250sdreteguifabrika

ID: 229028

Rok produkcji2015
ProjektantSylvain Willenz
ProducentRetegui

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Retegui FABRIKA

Rzeźba z marmuru

Opis

Fabrika to wszechstronny rekwizyt o archetypowej formie, reprezentujący w prosty, ale graficzny sposób Retegui Marble Works. Jest starannie obrobiony z solidnego bloku marmuru.

Tagi

RETEGUI, Sylvain Willenz, Stojaki na czasopisma, Rzeźby, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Sztuka i druki, Stojak na czasopisma, rzeźba, Stojaki na czasopisma w stylu współczesnym, Stojaki na czasopisma z marmuru, Stojaki na czasopisma z kamienia naturalnego, Rzeźby w stylu współczesnym, Rzeźby z marmuru, Rzeźby z kamienia naturalnego

Napisz opinię

Rzeźba z marmuru Retegui FABRIKA

Rzeźba z marmuru Retegui FABRIKA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek