PERLITE ITALIANA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PERLITE ITALIANA

Producent: Perlite Italiana

PERLITE ITALIANA istnieje na rynku od 1951 roku, kiedy to ówczesne „Società Italiana della Perlite” zdecydowało się zainstalować na Corsico (Mediolan) pierwszy piec do rozprężania surowca. Różnorodne zastosowania i zastosowania ekspandowanego perlitu z biegiem czasu stały się szersze i zdeterminowały tworzenie różnych produktów, których właściwości zostały ustalone ze względu na same specyficzne zastosowania.

Spółka wykonała nowe technologie i specyficzne systemy dla różnych branż, zgłaszając znaki towarowe i wzór użytkowy zastosowań.

Perlite Italiana od 25 lat komercjalizuje pod własną marką termoizolacyjne panele na bazie perlitu produkowane przez Thermal Ceramics de France w zakładzie w Wissembourg, a od ponad 15 lat produkty Cafco, lidera na rynku pasywnych zabezpieczenia przeciwpożarowe w budownictwie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek