NITESCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

NITESCO

Producent: Nitesco

Ich styl reprezentuje tożsamość, technologię i elegancję.

Nitesco jest wyrazem włoskiego charakteru we wszystkich jego aspektach, a mianowicie związku z terytorium, poszukiwaniem jakości, dbałością o szczegóły i innowacyjnym designem. Jest wyrazem ogromnego potencjału tradycji, która zawiera nasiona ponadczasowego piękna i rozkwita w realizacji najnowocześniejszych produktów.

Jest gwarancją stylu, z przewagą konkurencyjnego stosunku jakości do ceny . Siła doświadczenia łączy się z siłą twórczej wizji. Tworzenie to obejmowanie surowca, wydobywanie go innowacyjnymi procesami i ożywianie pomysłami.

W ten sposób powstała pierwsza kolekcja stołów i krzeseł w całości zaprojektowana przez Nitesco. Nitesco stało się na przestrzeni lat niekwestionowanym technologicznym odniesieniem w tej dziedzinie i niezawodnym dostawcą wysokiej jakości półproduktów dla wielu klientów, osiągając tym samym wreszcie status proaktywnego partnera w realizacji nowych projektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek