MOCA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MOCA

Producent: Moca

Po latach pracy jako freelancer dla producentów w Belgii i Holandii, projektant przemysłowy i architekt Steven Wittouck uruchomił MOCA w 2010 roku. Akronim oznacza nowoczesne obiekty tworzące atmosferę, a celem jest produkcja mebli zarówno przez Wittoucka, jak i ludzi o podobnych poglądach. comes.

Filozofia Moca jest bardzo prosta. W tej firmie nie ma wielkiej teorii.

Chcemy Was zaskoczyć nowymi projektami, które powstają z poszanowaniem człowieka i jego środowiska. Powinny one mieć najwyższe wymagania jakościowe. Jeśli możemy Cię zachwycić naszymi meblami, jeśli możemy cieszyć się Tobą dłużej, jeśli po latach nie żałujesz zakupu, to nasza misja się powiodła.

Tak prosta jest nasza filozofia.

Moca ma siedzibę w Gandawie , Belgia

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek