JANUS ET CIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 265 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 265 elementów

JANUS ET CIE

Producent: Janus Et Cie

JANUS et Cie to firma założona w 1978 roku przez amerykańską projektantkę Janice Feldman, wyróżnioną nagrodą Titan Award IIDA 2018 za niezwykły wkład w innowacyjność materiałów i perfekcyjne wykonanie. W końcu imię Janus odnosi się do rzymskiego boga o dwóch twarzach, co w przypadku JANUS et Cie ewokuje podwójne spojrzenie na innowacyjność i tradycję. Na tych wartościach opiera się firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji mebli ogrodowych dla sektora kontraktowego. JANUS et Cie oferuje katalog obejmujący ponad 6000 pozycji, w tym sofy i fotele, stoły i krzesła, szafki oraz wysokiej klasy akcesoria, charakteryzujące się ekskluzywnym designem oraz innowacyjnymi i wydajnymi materiałami. Oprócz licznych projektów, będących wynikiem kreatywności eklektycznego założyciela, firma może pochwalić się dziełami projektantów o międzynarodowej renomie, takich jak Piero Lissoni, Patricia Urquiola, Paola Navone, żeby wymienić tylko kilka. Od swojego debiutanckiego salonu w Los Angeles Pacific Design Center, JANUS et Cie rozrósł się do około dwudziestu sklepów na całym świecie. Zwycięska przypowieść o tym, że po dołączeniu do Grupy Poltrona Frau i Haworth, która obejmuje inne prestiżowe marki, takie jak Cassina i Cappellini, będzie kontynuować tylko inne genialne cele.

Rozwiązania JANUS et Cie dla mebli ogrodowych Obszerny katalog JANUS et Cie oferuje rozwiązania dla meble ogrodowe odpowiednie do każdego otoczenia i każdego stylu. Kolekcja Amalfi ma design inspirowany meblami etruskimi i charakteryzuje się strukturą ze stali nierdzewnej pomalowanej na biały wermut, łupek lub toskański brąz. Kolekcja zapewnia pełną gamę mebli począwszy od stołów, poprzez stoliki kawowe, z przezroczystym blatem ze szkła hartowanego, aż po siedziska. Wśród tych ostatnich, pokrytych wspaniałymi poduszkami pokrytymi tkaniną, sofa ogrodowa Amalfi i fotel ogrodowy Amalfi wyróżniają się elegancją, zwieńczoną baldachimem z lekką drapowaną tkaniną. , stoliki kawowe i komody kuchenne, do których dodano siedziska, charakteryzujące się strukturą z JANUSfiber, ręcznie tkanego włókna syntetycznego, w 100% nadającego się do recyklingu i odpornego na promienie UV oraz plamy.

Seria Quadratl, zaprojektowana przez Orlando Diaz- Azcuy bada możliwości aluminium poprzez wysoce wyspecjalizowane profile i odlewy. Wyrafinowana i elegancka kolekcja obejmuje, oprócz pojedynczych siedzisk i stolików kawowych, modułową sofę Quadratl, która pozwala tworzyć niezliczone konfiguracje.

Niezwykła kolekcja Gina, sygnowana przez Piero Lissoniego, wykonana jest z aluminium, liny morskiej i drewna tekowego . Po mistrzowsku tkana lina żeglarska tworzy otulające muszle siedzisk, wzbogacone miękkimi poduszkami, fotelem i małym fotelikiem, do których dołączona jest modułowa zazębiająca się sofa i dormeuse. Stolik kawowy Gina, z blatem z drewna tekowego, może zostać przekształcony w pufę lub podnóżek, dodając kuchnie.

Zaprojektowana przez Gabellini Sheppard kolekcja Fibonacciego wykonana z JANUSfiber ma odważne i rzeźbiarskie kształty. Seria obejmuje serię siedzeń do przestrzeni do rozmów, salonu i jadalni, otoczonych wygodnymi podnóżkami, stołami i stolikami kawowymi. Solarium ogrodowe - szezlong Fibonacciego, spoczywa bezpośrednio na ziemi, dzięki stalowej konstrukcji, która chowa się pod muszlą, która przypomina muszlę leżącą na dnie morza. kultowa kolekcja Amari, zaprojektowana przez Janice Feldman. Nowe rzeźbiarskie kształty foteli, taboretów, stołów i stolików kawowych wykonane są z JANUSfiber, dostępnego w 6 wykończeniach: Limestone, Bronze, Bamboo Green, Caramel, Palladium Twill i Smoke.

Janice Feldman również podpisała nową kolekcję Bon Pufy Vivant, wykonane z pianki ekspandowanej pokrytej wodoodporną tkaniną techniczną. Pufy są dostępne w dwóch rozmiarach, Bon Vivant Pouf i Bon Vivant Grande Pouf, w wykończeniach Hemp, Walnut i Raw Umber, a także mogą być używane jako stoliki kawowe.

Wprowadzona na rynek w 2018 roku kolekcja stołów i krzeseł Knot to wzbogacona o szeroką gamę produktów do strefy wypoczynkowej, składającą się z sofy dwuosobowej i sofy trzyosobowej.

Lekka aluminiowa rama podtrzymuje siedziska wykonane ze specjalnego splotu liny morskiej, składającej się z płaskiego węzła morskiego . Efektem jest wyrafinowana szydełkowa robota, delikatna, ale solidna i elastyczna.

Nagradzana kolekcja Anatra, zaprojektowana przez Patricię Urquiolę, obejmuje aluminiowe siedziska i ręcznie tkaną linę żeglarską, w tym krzesła do jadalni, fotele, sofy i gamę aluminiowych stołów i stolików kawowych z marmurowymi lub ceramicznymi podstawami. Niedawno do kolekcji dołączyła sofa modułowa i nowe leżaki ogrodowe.

Stół Cone II, zwycięzca IIDA/HD Product Design Awards 2019, jest prezentowany z nowym marmurowym wykończeniem blatu, który otacza stół w oryginalna wersja, w laminacie z efektem łupka.

Kolekcja Rio, zaprojektowana przez Studio RCH, obejmuje modułową serię nieskończenie modułowych ławek zewnętrznych przeznaczonych do przestrzeni publicznych. Malowana proszkowo aluminiowa konstrukcja rurowa składa się z prostokątnych słupków z zaokrąglonymi narożnikami, połączonych ze sobą rurami tworzącymi siedzisko. Moduły są dostępne z oparciem lub bez, proste lub zakrzywione oraz w różnych kolorach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek