ILVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ILVE

Producent: Ilve

Od atrakcyjności klasycznych stylów po nowe trendy w projektowaniu, ilve projektuje urządzenia, które zdobią, przywiązując najwyższą wagę do technologii i detali. Gotowanie z miłością oznacza poprawę jakości życia: ważna obietnica, której ilve zawsze dotrzymuje. Jej kolekcje odpowiadają na potrzeby ludzi w namacalny, spójny i elegancki sposób.

Live Od ponad 50 lat ilve jest prawdziwym specjalistą od systemów gotowania. Od samego początku ta włoska firma wyróżniała się wołaniem o innowacyjność: w 1969 roku wprowadziła na rynek ponadwymiarowy piekarnik do zabudowy, a kilka lat później rewolucyjną kuchenkę Panoramagic – prawdziwą ikonę w branży. Ogromny sukces, który trwa: dzięki zmianie stylizacji Panoramagic, ilve zostało nagrodzone Good Design Award 2017. W ciągu pół wieku ciągłych badań i zaangażowania, ilve zaprojektowało i wdrożyło rozwiązania, które podniosły poziom wydajności, bezpieczeństwa i satysfakcji w kuchnia: bo dobre gotowanie oznacza kochanie siebie. Założona i rozbudowana w Campodarsego w Padwie w 1969 roku, w przemysłowych północno-wschodnich Włoszech, ilve z dumą kontynuuje wspaniałą tradycję wiedzy technicznej w zakresie obróbki stali, połączoną z ciągłymi badaniami w dziedzinie procesów i technologii. Jego sukces wynika z niezwykłej elastyczności w projektowaniu i produkcji, aby zaspokoić każdą potrzebę w kuchni dzięki indywidualnym rozwiązaniom. Kolekcje Ilve są wydajne, wszechstronne i niezawodne: zaprojektowane tak, aby służyły Ci przez cały czas i zawsze sprawiały Ci radość, dzień po dniu.

Cook Kuchenki z serii Ilve inspirowane są kuchnią, w której swoje kreacje tworzą wielcy szefowie kuchni, ale ich estetyka i wydajność odpowiadają Dom. Ilve używa tych samych szlachetnych i trwałych materiałów, co profesjonalne kuchnie: stali nierdzewnej (Aisi 304), żeliwa, mosiądzu i miedzi. Podobnie jak przy doborze surowców, również niezawodność techniczna poszczególnych elementów jest poddawana najsurowszym kontrolom. Urządzenia Ilve są wykonywane indywidualnie, zgodnie ze specyfikacją klienta i są składane ręcznie z wiedzą, pasją i kunsztem.

Urządzenia Love Ilve są wynikiem pasji firmy do ich pracy, entuzjazmu w stawianiu czoła nowym wyzwaniom projektowym i technicznym, i ciągłe poszukiwanie doskonałości. Te sentymenty dają życie doskonałym i niepowtarzalnym instrumentom, które mają dawać radość i satysfakcję tym, którzy naprawdę kochają gotowanie. Cechy, które przebijają się przez każdy szczegół estetyczny i techniczny. Chociaż istnieje tylko jedna pasja do gotowania, osobiste gusta związane z dekoracją wnętrz mogą się różnić. Dlatego kolekcje Ilve mają różne style, ale wszystkie łączy jeden cel: oferować najnowocześniejsze rozwiązania, aby gotowanie stało się codzienną przyjemnością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek